راهنمای خرید کتاب از سایت
برای خرید آنلاین کتاب از سایت نشر نگارینه، ابتدا باید شناسۀ کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر شناسۀ کاربری ندارید، می‌توانید عضو سایت شوید.

در صفحۀ حساب کاربری، گزینه «ثبت نام در سایت» را انتخاب کرده و اطلاعات مربوط را پُر کنید. روی گزینه «ثبت نام در سایت» کلیک کرده و در صفحه بعد گزینه «مشخصات» را انتخاب کرده و اطلاعات خواسته شده از جمله گزینه «افزودن آدرس جدید» را کلیک کرده و نشانی محل ارسال کتاب را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که نشانی گیرنده دقیق به همراه کدپستی باشد تا در فرآیند ارسال کتاب‌ها مشکلی ایجاد نشود. ارسال کتاب در تهران و شهرستان‌ها با پست انجام خواهد شد. پس از تکمیل نشانی گزینه ذخیره تغییرات را کلیک کنید.پس از فرآیند عضویت، می‌توانید کتاب را انتخاب کرده و بر گزینه «مشاهده مشخصات» کلیک کنید، سند پی دی اف مختصر کتاب را دیده سپس روی گزینه «اضافه کردن به سبد خرید» را گزینش کنید و با انتخاب تعداد و با انتخاب گزینه «بازگشت به صفحه محصولات» گزینش کتاب‌های دیگر به مرحله بعد رفته و نشانی ارسال کتاب‌ها را مشخص کنید و پس از آن گزینه «ثبت اطلاعات و ادامه خرید» را کلیک کرده و خلاصه صورت حساب خود را مشاهده کنید و با انتخاب گزینه «تایید و انتخاب شیوه پرداخت» به صفحه‌ای راهنمایی می‌شوید که در آن صورت‌حساب سفارش‌ شما درج شده. برای پرداخت آنلاین صورتحساب، روی گزینۀ «پرداخت از طریق بانک سامان» کلیک کنید.   

NahveKhrid-1

NahveKhrid-2

NahveKhrid-3

NahveKhrid-4

توجه کنید: به دلیل محدویت ساختار نرم‌افزاری خرید کم‌تر از 20000 تومان امکان پذیز نیست و به مبلغ خرید شما هزینه تقریبی 10000 تومان پست پیشتاز افزوده می شود.ارسال کتاب به سراسر ایران به روش پست سفارشی یا پیشتاز انجام خواهد شد و به دلیل تفاوت هزینه پستی مناطق مختلف و انتخاب مبلغی ثابت برای همه، بخشی از هزینۀ ارسال کتاب یعنی ده هزار تومان را به عهدۀ خریدار محاسبه کرده‌ایم که به مبلغ خرید شما افزوده شده است. کتاب‌ها در تهران و شهرستان‌ها، ظرف 48 ساعت به ادارۀ پست تحویل داده می‌شوند.

در صورتی‌که سوالی داشتید و یا در فرآيند خرید سایت با مشکلی روبرو شدید می‌توانید با شمارۀ 09121232394 و 9021232394 و 09106610249 تماس بگیرید.