شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی انتشارات نگارینه

کاربر گرامی؛ از این که پایگاه اینترنتی انتشارات نگارینه را برای تامین کتاب انتخاب کرده‌اید، خرسندیم. در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل پایگاه اینترنتی انتشارات نگارینه و کاربران، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه کنیدد سپس با آسودگی نسبت به بهره‌مندی از خدمات پایگاه‌ اینترنتی انتشارات نگارینه اقدام کنید.

قوانین عمومی
اصول اساسی حاکم بر فعالیت انتشارات نگارینه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف (انتشارات نگارینه و کاربران) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. تمامی کتاب‌های اين پایگاه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

حریم خصوصی
اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات این پایگاه اینترنتی استفاده می‏‌کنند، نزد انتشارات نگارینه محفوظ خواهد ماند و مجموعه تمام تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران به کار خواهد بست.

راه‌های ارتباطی رسمی
مجموعه انتشارات نگارینه به منظور انجام و پیگیری درخواست‌های کاربران تنها از طریق شبکه‌های ارتباطی رسمی با مخاطبان در تماس خواهد بود. این شبکه‌های ارتباطی را به خاطر بسپارید و در صورت دریافت تماس‌های متفرقه با عنوان انتشارات نگارینه از انجام درخواست‌های عنوان شده خودداری کنید.

تلفن‌: 88510071 و 88315051 و 88828788 (021)
همراه: 09121232394 و 09021232394 (98)
دورنگار: 88307278 (021)
رایانامه: Email: negarineh@ymail.com
اینستاگرام: Instagram: negarineh.pub

هم چنین این مجموعه نشانی و اطلاعات تماس ابراز شده توسط کاربران در برگه‌های ثبت‌نام و ثبت سفارش را تنها شیوه ارتباطی رسمی با کاربران تلقی خواهد کرد.

خرید اینترنتی
کاربران در همه ساعت شبانه‌روز و همه روزهای هفته امکان ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی انتشارات نگارینه را دارند و پایگاه اینترنتی انتشارات نگارینه در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش اقدام به آماده‌سازی و ارسال سفارش خواهد کرد. روز کاری از روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی کشور است.

انتشارات نگارینه سفارش‌ها را با پست ارسال می‌کند و در صورت لزوم نسبت به ارایه  رسید‌ مربوط به ارسال به کاربر اقدام می‌کند. در صورت بروز هرگونه اختلال یا خسارت در فرآیند حمل و نقل، کاربر می‌بایست با دریافت سند مربوط به ارسال سفارش از انتشارات نگارینه و بر اساس قوانین جاری کشور، موضوع را از شرکت مسئول حمل و نقل (اداره پست) پیگیری کند.

در صورت بروز مشکل احتمالی در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده بابت سفارش طی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای انتشارات نگارینه محفوظ است. انتشارات نگارینه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌کند.

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی شما تا 7 روز کاری پس از خرید کالا فرصت دارید از خرید خود انصراف دهید و با پرداخت هزینه بازپس‌ فرستادن، کالاهای خریداری شده را بدون هیچ‌گونه جریمه‌ای به انتشارات نگارینه بازگردانید. همکاران ما در صورتی که از خرید منصرف شده باشید وجه کالا را در اسرع وقت به حساب شما واریز خواهند کرد. البته توجه داشته باشید کتاب یا کتاب‌های بازپس گرفته خواهد شد که هیچ‌گونه صدمه‌ای ندیده باشند.

هرچند ارسال کتاب‌ها با پایش توسط همکاران نشر نگارینه به کاربران صورت خواهد گرفت ولی در صورت داشتن هر گونه مشکلی در کتاب، آن را پس فرستاده و کتاب جدیدی بدون هزینه‌های مجدد ارسال، دریافت می‌فرمایید.

سفارش‌دهندگان می‌توانند نام، نشانی و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش درج کنند.